mgr Justyna Marcinkowska

Nauczyciel pedagog (Ladybirds 5-6 - latki)

Ukończyła w 2014 roku studia licencjackie w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy o kierunku pedagogika specjalność psychopedagogika. Tytuł magistra uzyskała w 2016 roku na Powszechnej Wyższej Szkole Humanistycznej „Pomerania” w Chojnicach na kierunku pedagogika o specjalności pomoc psychologiczno- pedagogiczna z psychopedagogiką. Doświadczenie w pracy z dziećmi uzyskała odbywając praktyki zawodowe w przedszkolu niepublicznym „U Natalki i Kubusia” w Inowrocławiu oraz w Żłobku Akademickim Wyższej Szkoły Gospodarki „Uniwersytet Dziecięcy” w Bydgoszczy.

Ponadto ukończyła kursy kwalifikacyjne do pracy z dziećmi i rodzinami takie jak: Socjoterapia oraz kurs kierowników wycieczek szkolnych organizowane przez Niepubliczną Palcówkę Doskonalenia Nauczycieli Ośrodka Rozwoju Zawodowego Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy, a także kurs Asystenta Rodziny organizowany przez Wyższą Szkołę Gospodarki w Bydgoszczy Centrum Projektów Edukacyjnych. Studia i kursy pomogły zgłębić zainteresowanie odnośnie pracy z dziećmi, a także pomocy psychologiczno- pedagogicznej w sytuacjach kryzysowych dziecka i rodziny. Panią Justynę cechuje spokój, jest osobą rzetelną i z zaangażowaniem wykonuje powierzoną jej pracę.